top of page
 • Face lift
  Od 1200€ V cene je zahrnutá celková anestézia a jedna noc na klinike. Operácia prevažne v lokálnej anestézii s rezmi na hranici vlasatej časti nad ušami, pred a za uchom, v esteticky najvhodnejších miestach, aby sme dosiahli prirodzený vzhľad tváre.
 • Zdvihnutie obočia (Browlift)
  Od 450€ Zákrok v lokálnej anestézii
 • Zdvihnutie obočia a čela
  Operačné odstránenie vrások na čele a zdvihnutie obočia
 • Niťový lifting tváre (PDO lift)
  Od 220 € Zákrok v lokálnej anestézii (konečná cena je stanovená pri konzultácii, odvíja sa od počtu použitých nití)
 • Niťový lifting krku
  Od € Zákrok v lokálnej anestézii (konečná cena je stanovená pri konzultácii, odvíja sa od počtu použitých nití)
 • Foxy eyes
  Od € (konečná cena je stanovená pri konzultácii, odvíja sa od počtu použitých nití) Zákrok trvá podľa rozsahu – 20 až 40 min. Efekt je okamžitý. Pokožka okolo očí je vypnutá, omladená, poklesnuté črty tváre sú povytiahnuté a taktiež je dosiahnutý efekt foxy eyes. 2-3 týždne po zákroku môžu pretrvávať na koži drobné nerovnosti. Efekt vydrží niekoľko mesiacov až dva roky.
 • Korekcia horných viečok –blefaroplastika
  Od 500€ Zákrok v lokálnej anestézii. Operácia, počas ktorej sa redukuje nadbytočná koža s tukovými nadbytkami podľa potreby. Operácia vyžaduje pooperačný 6 dňový kľudový režim. Prirodzený vzhľad nastupuje individuálne aj s odstupom viacerých týždňov, mesiacov.
 • Korekcia dolných viečok –blefaroplastika
  Od 500€ Zákrok v lokálnej anestézii. Operácia, počas ktorej sa redukuje nadbytočná koža s tukovými nadbytkami podľa potreby. Operácia vyžaduje pooperačný 6 dňový kľudový režim. Prirodzený vzhľad nastupuje individuálne aj s odstupom viacerých týždňov, mesiacov.
 • Operácia odstávajúcich uší – otoplastika
  Od 600€ Zákrok v lokálnej anestézii.
 • Korekcia mäkkej špičky nosa, modelácia nosa
  Od 250€
 • Celková operácia nosa – rhinoplastika
  Od 800€ V cene je zahrnutá celková anestézia a jedna noc na klinike. Operácia v celkovej alebo lokálnej anestézii podľa želania a vzájomnej dohody s chirurgom. Pri zákroku sa zasahuje do mäkkých častí nosa (chrupky, nosovej priehradky , kože nosových krídel) a tvrdých častí nosa (kosti). Operácia vo väčšine prípadov prebieha tzv. “zatvorenou” metodikou, kedy sú rezy len v nosových prieduchoch. Pri komplikovanejších stavoch “otvorenou” metodikou je potrebný rez na koži medzi nosovými prieduchmi (kolumele). Alebo špeciálnym polootvoreným spôsobom “delivery technikou”. Po operácii je na nose dlaha 12 dní. Zmeny na nose v zmysle opuchov a “dozrievania” jaziev sú individuálne niekoľko týždňov aj mesiacov.
 • Odstránenie znamienok
  Od 40€
 • Zväčšenie pier chirurgicky
  1. fáza 420€ 2. fáza 250€ Zákrok v lokálnej anestézii.
 • Bullhornlip lift (operačné zväčšenie pier)
  550€ Lip lift je plasticko-chirurgický zákrok, pomocou ktorého je možné zväčšiť pery prirodzeným spôsobom, a to upravením vzdialenosti medzi perami a nosnými dierkami (tzv. philtrum). Najobľúbenejším druhom lip liftu je dnes nesporne Bull-Horn Lip Lift. Lip lift je vykonávaný v lokálnej anestézii. Jazva je skrytá v nosovej ryhe a vo vnútornej oblasti nosných dierok. Po vytiahnutí stehov pacientovi zostáva len nepatrná jazva, ktorá postupom času zmizne. Na rozdiel od iných metód zväčšenia pier Lip lift vytvára prirodzené a trvalé zväčšenie pier, to všetko bez nutnosti aplikácie výplní alebo implantátov. Ďalšou výhodou je veľmi krátka doba rekonvalescencie po zákroku a jeho minimálna invazívnosť.
 • Doplatok pri zdvojenej celkovej anestézii
  100€
 • Kyselina hylurónová
  ZVäČŠENIE PIER VÝPLŇAMI od 220€ VÝPLŇ NOSOVO-ÚSTNYCH VRÁSOK od 200€ VÝPLŇ MARIONETOVÝCH VRÁSOK od 200€ VÝPLŇ KRUHOV POD OČAMI od 200€ VÝPLŇ SPÁNKOV od 200€ MODELÁCIA NOSA od 210€ MODELÁCIA BRADY od 180€ ZVÝRAZNENIE LÍCNYCH KOSTÍ od 180€ mini V-SHAPE (zúženie tváre botoxom a kyselinou) 300€ KONTÚRING SÁNKY od 250€ OMLADENIE RÚK od 200 € (obnovenie objemu a tvorby kolagénu na rukách)
 • Zväčšenie prsníkov implantátmi – augmentácia
  od 1600€ V cene je zahrnutá celková anestézia, jedna noc na klinike. Operačný zákrok v celkovej anestézii, trvajúci približne dve až tri hodiny, počas ktorého sa modelujú prsné žľazy a redukuje nadbytočná koža. Cieľom tohto zákroku je podvihnutie ochabnutých (ptotických) prsníkov a presunutie bradaviek s dvorcami do vyššej polohy, prípadne zmenšenie dvorcov. Výsledné jazvy sú v okolí dvorca (tvar kruhu), prípadne aj smerom kolmo dole (tvar lízanky) a v prípade potreby aj v podprsníkovej ryhe (tvar kotvy) Zákrok si vyžaduje jednu noc na klinike, sprievod pri odchode a 6 týždňový kľudový pooperačný režim.
 • Zmenšenie prsníkov – redukčná mammaplastika
  od 1700€ V cene je zahrnutá celková anestézia, jedna noc na klinike. Operačný zákrok v celkovej anestézii, trvajúci približne dve až tri hodiny, počas ktorého sa modelujú prsné žľazy a redukuje nadbytočná koža. Cieľom tohto zákroku je podvihnutie ochabnutých (ptotických) prsníkov a presunutie bradaviek s dvorcami do vyššej polohy, prípadne zmenšenie dvorcov. Výsledné jazvy sú v okolí dvorca (tvar kruhu), prípadne aj smerom kolmo dole (tvar lízanky) a v prípade potreby aj v podprsníkovej ryhe (tvar kotvy) Zákrok si vyžaduje jednu noc na klinike, sprievod pri odchode a 6 týždňový kľudový pooperačný režim.
 • Operácia gynekomastie
  od 1300€ V cene je zahrnutá celková anestézia a jedna noc na klinike . Gynekomastia je benígne zväčšenie prsnej žľazy u muža pod vplyvom hormónov. Môže byť jednostranná, aj obojstranná. Operácia si vyžaduje jednu noc na klinike, sprievod pri odchode a 6 týždňový kľudový pooperačný režim. V cene je zahrnutý pooperačný kompresívny pás.
 • Korekcia poklesu kože brucha – abdominoplastika
  od 1600€ Odstránenie prebytku kože s podkožným tukom na bruchu, spojené niekedy so zašitím rozostúpených priamych brušných svalov a výnimočne aj s liposukciou. Jazva sa nachádza v úrovni pod hranicou nohavíc a okolo pupka. Účelom zákroku nie je schudnutie! Zákrok je vhodný až po redukcii hmotnosti. V cene nie je zahrnutý pooperačný kompresívny pás.
 • Injekčná lipolýza – odstránenie tukových ložísk (dvojitá brada, líca, paže, ramená, brucho, boky, chrbát, stehná, zadok)
  od 95€ Jedná sa o tzv. rozpúšťanie tukov. Výsledkom je jemné doladenie tváre, dvojitej brady alebo tukových „vankúšikov“ na paži, ramenách, bruchu, chrbte, stehnách alebo zadku. Rozpustením tukových buniek s rýchlymi viditeľnými účinkami. Odstránenie tukových buniek pomocou Injekcií DesoFace znamená nechirurgické riešenie a nevyžaduje si žiadne prestoje, alebo dlhodobé hojenie. Účinok je okamžitý a nie je potrebná žiadna rekonvalescencia. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov by sa mal DesoFace vykonávať v jednom sedení každých 4 – 6 týždňov, v závislosti od ošetrenej oblasti a množstva tuku v každej oblasti. Dosiahnuté výsledky sú trvalé a viditeľné už po 1-2 ošetreniach.
 • Operácia ruky – Karpálny tunel
  od Operácia sa vykonáva v lokálnej anestézii a je nenáročná. Následne odporúčame kľudový nezáťažový režim s analgetickou a antiedematóznou liečbou.
 • Operácia ruky – Ganglion
  od Zákrok sa vykonáva v lokálnej anestézii. V pooperačnom období je vhodné polohovanie operovanej končatiny vo vyvýšenej polohe. Návrat do práce je obvykle možný po 2-4 týždňoch od operácie (podľa druhu vykonávanej práce a rozsahu gangliomu). Rekonvalescencia je však individuálny proces a závisí ako od individuálnych schopností hojenia organizmu každého jedinca tak i od svedomitosti prístupu pacienta.
 • Operácia ruky – Skákavý prst
  od Operácia sa odporúča, ak konzervatívny spôsob liečby nepomáha. Zákrok sa robí v lokálnej anestézii, jedná sa o ambulantný zákrok. Cieľom operácie je prerušiť pútko na začiatku prsta v dlani, čím sa uvoľní pohyb šľachy. Cvičenie začína ihneď po operácii.
 • Operácia ruky – Dupuytrenova kontraktúra
  od Zákrok v lokálnej anestézii. Dupuytrenova kontraktúra spadá pod takzvanú jednodňovú chirurgiu , a tak pacient sa tak môže vrátiť zo zákroku domov v ten istý alebo na druhý deň po zákroku.
 • Korekcia malých pyskov – Labioplastika
  od 650€ Zákrok v lokálnej anestézii.
 • Odstránenie znamienok
  od 40€
 • Korekcia jaziev
  od 40€ Zákrok v lokálnej anestézii.
 • Doplatok pri zdvojenej celkovej anestézii
  100€
bottom of page